Signální píšťalka

Signální píšťalka s mikroschránkou

Signální píšťalka ALU je vyrobená z lehkého hliníku. Navíc je vybavená vodotěsnou mikroschránkou pro uložení nouzové výbavy.

Píšťalka vydává vysoký, do daleka dobře slyšitelný zvuk, takže je vhodná pro signalizaci nebo pro přivolání pomoci v případě nebezpečí.

Opačný konec, který slouží k držení, je rozšířený a mírně prodloužený. Uvnitř skrývá miniaturní schránku (O 8 mm, délka 42 mm), do které výrobce vkládá stočený proužek papíru s formulářem, v němž je možné vyplnit údaje pro případ nouze (např. kontaktní nebo zdravotní). Do schránky je však možné vložit papírek s jinými důležitými údaji nebo libovolné drobnosti jako např. špendlíky, jehlu s nití, několik zápalek atp. Schránka je šroubovací s gumovým těsnicím kroužkem, takže její vnitřní prostor je chráněn před prachem, nečistotami a vlhkostí.

Píšťalka je opatřena závěsem s kroužkem, kterým je možné provléci stuhu a nosit tak píšťalku zavěšenou na krku, nebo lze spojit s kroužkem na klíče, případně zavěsit na opasek nebo některou součást výstroje a předejít ztrátě.

Materiál: hliník

Rozměry: O 15 mm, celková délka 90 mm (bez závěsu)

Hmotnost: 20 g

499,00 Kč