Způsoby platby

22.11.2016 18:19

Způsoby platby

Dobírka

Dobírkou =  0 Kč (objednávky od 2000 Kč )
Pro objednávky nad 2000Kč je poštovné zdarma.
Dobírkou = 31 Kč (objednávky do 1999 Kč )
Platba na dobírku znamená, že za balíček zaplatíte přímo poštovnímu doručovateli nebo kurýrovi přepravní služby, který Vám zásilku přiveze. Cenu balíčku tedy uhradíte hotově při převzetí.
Platí pouze v rámci ČR.

 

Platba PayU

Rychlý převod z účtu = 0 Kč

Převod přes rozhraní Vaší banky Vám umožňuje okamžité a bezbečné zaplacení objednávky. Po výběru banky a odeslání objednávky budete přesměrováni do rozhraní Vaší banky, kde se jen přihlásíte. Všechny údaje jako je variabilní symbol, číslo účtu a částka jsou automaticky vyplněny. Po potvrzení platby vyčkejte na přesměrování zpět na náš e-shop. Pokud se převod přeruší nebo nedokončí, nebude ani objednávka dokončena. Taková objednávka není v systému a neobdržíte žádný e-mail o jejím přijetí. Banky, které podporují rychlý převod: ČSOB, Raiffeisenbank, Era, Fio banka, GE Money Bank, m Bank, PaySec, Česká spořitelna, Sberbank. Rychlý převod nelze nahradit klasickým převodem.

 

Platební kartou on-line

Platební kartou "on-line" (VISA, MasterCard) = 0 Kč

Přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydavatelské banky umožňují používání embosovaných (reliéfních) karet. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka. Dále některé banky vydávají tzv. virtuální karty, které jsou určeny výhradně k nákupu na internetu. INFORMUJTE SE U SVÉ BANKY O MOŽNOSTI POUŽÍVÁNÍ VAŠÍ KARTY K PLACENÍ NA INTERNETU.

-khzs-

Zpět