(ZČ-KKH KHZS) Základní Článek-Klub Klubovního Hnutí. Klubovní Hnutí z.s. (Zapsaný Spolek) neziskový spolek pro rozvoj zájmových klubů dětí a mládeže v ČR

14.04.2017 09:46

Založte si Zájmový Klub Dětí a Mládeže  (ZČ-KKH KHZS)

Zájmový klub (ZČ-KKH KHZS) tvoří skupina kluků a holek se společnými zájmy, jako jsou: počítače, modelářství, hudba, zpěv, literatura, zálesáctví, zahrádkářství, příroda, památky, cestování, rybařina, filatelie, astronomie, modelaření, lehká atletika, sport, (lakros, kanoistika, šerm, florball, paintbal, airsoft, geocaching,   s touhou prožít chvíle plné vzruchu a napětí při hrách i soutěží, s touhou po dobrodružství a zdokonalení svých znalostí, dovedností a tělesné i duševní zdatnosti. Má-li to však být skutečný zájmový klub (ZČ-KKH KHZS) - znamená to nejen lásku k té činnosti, touhu po odbornosti, ale i všechno co k tomu patří: Jméno, kronika ( a odborné zápisy, ilustrace, fotografie), klubovna, vzdělávání,  korespondence se stejnými nebo příbuznými i nepříbuznými obory, nadšení jiné navštívit o víkendu, případně o prázdninách, nu a do své specializace vkládat i kus všestrannosti např. zacvičit si nebo se vypravit do přírody. Umí to nejlepší pěvci, nejlepší hvězdáři a naprosto samozřejmě i ekologové, ale třeba i literáti .

POSLÁNÍ ZÁJMOVÝCH Klubů (ZČ-KKH KHZS) … Členové zájmových klubů (ZČ-KKH KHZS), se mají naučit poctivému kamarádství, snášenlivosti i smyslu pro odpovědnost. Společně vynalézají ušlechtilou zábavu, obohacují jejich vlastnosti a charakter. Snaží se být prospěšný a užiteční nejen svému okolí. Svojí činnost zájmový klub (ZČ-KKH KHZS) rozvíjí na pravidelných týdenních akcí, ale i v běžném denním životě, doma a ve škole.

-khzs-

Zpět