Vrácení zboží / Reklamace

09.09.2018 10:55

Vrácení zboží / Reklamace

INFORMACE:


Pokud jste obdrželi zboží, které má výrobní vady, bylo poškozeno při transportu, nesouhlasí rozměr, model, barva nebo nesouhlasí s Vaší objednávkou, odešlete nepoužité zboží zpět do 14 pracovních dnů ode dne obdržení zásilky (obchod KHZS "khzs.cz" prodloužil dobu pro vrácení tovaru do 30 dnů) na adresu prodávajícího (adresu naleznete ve formuláři REKLAMACE“. Za zboží které zákazník vrací je vystavován dobropis, na základě čeho jsou vráceny finanční prostředky. Pokud má zákazník zájem o jiný rozměr nebo model, produkt, prosíme o vytvoření nové objednávky, kterou musí zákazník uhradit. To je totiž jediný možný způsob.

VRACENÍ ZBOŽÍ

Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží (khzs.cz) prodlužuje lhůtu pro odstoupení od kupní smlouvy na 30 dnů od převzetí zboží ). Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Pro odstoupení od kupní smlouvy může kupující využit vzorový formulář poskytovaný prodávajícím, jenž tvoří přílohu obchodních podmínek. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zasílat mimo jiné na adresu provozovny prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího klubovni.hnuti@seznam.cz. Zboží musí být prodávajícímu vráceno na adresu uvedenou ve formuláři Vrácení/Výměny zboží, (sběrná místa )

Adresa pro vrácení zboží ČP (pouze poštou). Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. Po obdržení zboží Vám zašleme „DOBROPIS” se žádostí o potvrzení správnosti. Peněžní částka za zboží Vám bude vrácena ve lhůtě 14 pracovních dnů.

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.


Obchodník je povinen vrátit náklady na dodání zboží pouze ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. Vrácení fin. prostředků za poštovné platí na základě kladně rozhodnuté reklamace nebo chybě v odesláni zboží.


Česka Pošta: 86,- Kč.
PPL: 80,- Kč.
Upozorňujeme, že v žádném případě zásilky nesmí být odeslané na dobírku nebo jako balík na poštu. V tomto případě budou vráceny zpět odesílateli.

 

REKLAMACE

Reklamace zboží musí obsahovat popis závady, číslo obj., jméno objednávajícího, zpáteční adresu a telefonní číslo pro případný kontakt.


Reklamace bude vyřízena do 30 pracovních dnů od obdržení zásilky. Prodejce bude kupujícího o přijetí zboží na reklamace a lhůtě řešení informovat e-mailem. V případě oprávněné reklamace bude zboží opravené nebo vyměněné, zboží bude odesláno na náklady prodejce. Není-li oprava, či výměna možná, budou vráceny finanční prostředky. O způsobu vyřízení reklamace informuje prodejce kupujícího e-mailem. Důležité upozornění: Upozorňujeme, že v žádném případě zásilky nesmí být odeslané na dobírku nebo jako balík na poštu. V tomto případě budou vráceny zpět odesílateli. Obchodník je povinen vrátit náklady na dodání zboží pouze ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.
Pro více informací kontaktujte zákazníckou podporu tel.: 608/469649 nebo e-mailem na adresu: klubovni.hnuti@seznam.cz.

Na zboží zakoupené v internetovém obchodě ”khzs.cz” se vztahuje 24 měsíční lhůta. Zboží na reklamaci zašlete čisté a mechanický nepoškozené.

Postup:
Vyplňte formulář, prosím


1) důvod reklamace
2) popis zboží, které reklamujete
3) způsob řešení při schválené reklamaci
Navrhované zbůsoby:
- výměna na jiné zboží
- vrácení finančních prostředků
- oprava reklamovaného zboží

-khzs-

Zpět

Reklamace zboží z internetového obchodu KHZS

Reklamuji objednané zboží z obchodu KHZS