Taneční tábor

01.11.2018 16:26

Taneční tábor

Máš rád/a tanec a hudbu? Tancuješ pravidelně nebo jenom pro radost? Je ti mezi 10 a 16 lety? Jsi začátečník nebo pokročilý tanečník? Chcete si užít parádní léto, zlepšit pohybovou koordinaci a posílit své tělo? Získat skvělé kamarády a plno nových zkušeností? Tak právě pro Vás tu máme taneční tábor, který je pro všechny holky i kluky.     

Nemusíš umět tančit, stačí, když se necháš vést rytmem hudby.

Naučíme tě tancovat Hip hop, Street dance či Zumbu.

CENA: 5000,- Kč

Street dance  a Hip hop  se vyznačuje zejména svojí originalitou. Neexistují zde žádné předepsané prvky nebo vazby, zkrátka každý může tančit  tak, jak to cítí.

Zumba je taneční hodina plná energie, skvělé nálady a neskutečně chytlavé hudby, v němž se kombinují prvky latinsko-amerického tance spolu s prvky z fitness. Hravou a zábavnou formou tak zapracujete na své kondici, vysněné postavě a nabijete se pozitivní energií. Choreografie Zumby je jednoduchá a rytmus se v průběhu hodiny mění. Užijete si 14 dní plný hudby a nových tanečních prvků. Zapojíme také prvky fitness Zumby, prvky Aerobicu a bodystylingu/bodyformu. Nepotřebuješ k tomu speciální vybavení. Stačí volné oblečení a chuť jít do toho na 100%.

-khzs-

Zpět