Stále hledáme táborový vedoucí, programový vedoucí, zdravotníky, kuchaře, instruktory do našeho táborového týmu…

30.09.2018 12:28

Stále hledáme táborový vedoucí, programový vedoucí, zdravotníky, kuchaře, instruktory do našeho táborového týmu…

Pokud jste již odrostli táborům jako děti, nebo už jste jim dokonce odrostli dávno, ale stále jste podnikaví, nápadití a pracovití, určitě můžete být velkým přínosem pro naše táborové týmy, které budeme rozšiřovat! Hledáme tedy příjemně vystupující komunikativní lidi, kteří v práci či táborovými kolektivy najdou hlavně seberealizaci a svým nadšením a přístupem vytvoří výborné prostředí, ve kterém se děti, vedoucí i instruktoři, táborový vedoucí, kuchaři, zdravotníci budou cítit příjemně a pobyt si maximálně užijí.

Táborový vedoucí, programový vedoucí, zdravotník, kuchař, instruktor,…

Táborový vedoucí, programový vedoucí, zdravotník, kuchař, instruktor v KHZS se docela liší od táborového vedoucího, programový vedoucí, zdravotník, kuchař, instruktor na jiných táborech, nebo jak jsme je znali z dřívějška. Táborový vedoucí, programový vedoucí, zdravotník, kuchař, instruktor není na táboře kvůli sobě, aby si  pohlídáním děcek zajistil nějakou činnost, pravidelnou stravu, zdravotní péči, na prázdniny. Ne. Táborový vedoucí je funkce mimořádně odpovědná. Stáváš se zodpovědným za děti, které jsou ti svěřeny, stáváš se členem KHZS, který je tu od toho aby dělal bez nadsázky ty nejlepší tábory.

Zaručeně se moc nevyspíš, od rána ti to začne v pekelném tempu a večer budeš rád, když po poradě padneš do postele. Na druhou stranu toho zažiješ neskutečně moc. Pro děti budeš milovaným vzorem, budou tě napodobovat, proto musíš být skutečná osobnost a musíš chtít vydat ze sebe to nejlepší.

-khzs-

Zpět