Shrnutí

14.04.2017 13:54

Na výpravu nosíme klubovní kroj (pokud jej členové mají) nebo klubovní trička se znakem ZČ-KKH KHZS, (určí vedoucí výpravy) a tyto klubovní potřeby: KPZ-ku, uzlovačku, baterku, zápisník, propisku a tužku nebo pastelky.

V případě finančního příspěvku, peníze budeme vybírat před odchodem na klubovní výpravu. Připravte si, prosím, přesnou částku, abychom se zbytečně nezdržovali.

Vždy věnujte zvláštní pozornost obuvi a batohu (dostatečná velikost, dobrá záda, aby ta naše záda nebolela, bederní pás), ruce musí zůstat volné!

Na klubovní výpravu sbalit pouze nezbytné věci, všichni si své věci nosí sami!

U mladších dětí věci na klubovní výpravu balte v tandemu rodič – dítě. Dítě musí vědět, co má s sebou a kde to v případě potřeby najde!

Cennosti nechte doma. Na klubovní výpravu není třeba ani mobilní telefon, v případě potřeby lze použít mobilní telefon vedoucího.

Není v možnostech vedoucích zodpovídat za to, že děti se z klubovní výpravy vrátí se vším, s čím odešly. Vybavení na klubovní výpravu musí být funkční, ale nemusí být drahé či módní.

Pokud Vaše dítě užívá pravideleně nějaké léky, upozorněte na to klubovního  zdravotníka. Léky, které je třeba dítěti během klubovní výpravy dát, předejte klubovnímu zdravotníkovi pokud možno v originální krabičce, na které bude uvedeno jméno dítěte a dávkování.

DOBŘE SE SBALIT NA VÝPRAVU ULEHČÍ VŠEM A ZBYDE VÍCE ČASU NA TO SI KLUBOVNÍ VÝPRAVU POŘÁDNĚ UŽÍT!

-khzs-

Zpět