Realizační tým akcí KHZS

03.11.2018 13:21

Náš tým

Náš instruktorský tým je to nejcennější, co Vám může Klubovní Hnutí  z.s. (Zapsaný Spolek) neziskový spolek pro rozvoj zájmových klubů dětí a mládeže v ČR, nabídnout. Atrakce, rekvizity, či kulisy jsou vítaným a příjemným zpestřením akce, ale pořád jsou jen spotřebním materiálem. Naopak, tito lidé jsou pro nás trvalou hodnotou a jsou to právě oni, kdo Vás a Vaše děti provede příběhem plným zážitků.

Složit a udržet sehraný tým kompetentních lidí se zkušenostmi není jednoduché. Klubovní Hnutí  z.s. (Zapsaný Spolek) neziskový spolek pro rozvoj zájmových klubů dětí a mládeže v ČR, má v této věci obrovskou výhodu a staví na ní velkou část své filosofie. Osobní přístup je něco, co podle nás vypadá mnohem lépe v praxi, než na letáku.

Najdete mezi námi zkušené instruktory, vedoucí, kteří se nejsou stoprocentně dopočítat všech zážitků, co kdy vytvořili, i pár mladých nadšenců, kteří se teprve učí. Pro Váš příběh vždy vybereme ty z nás, kteří se budou svými schopnostmi i zkušenostmi vhodně doplňovat tak, aby pro Vás vytvořili skvělou atmosféru během celého programu. Pokud některé z nás znáte a chcete si pro svůj příběh vybrat konkrétní lidi, rádi Vám v rámci našich možností vyhovíme.

-khzs-

Zpět