Podpořte naší činnost i VY !!!

09.09.2018 18:37

Podpořte naší činnost i VY !!!

Zaujala vás činnost KHZS= Klubovní Hnutí z.s., (Zapsaný Spolek)  neziskový spolek pro rozvoj zájmových klubů dětí a mládeže v ČR, a měli by jste zájem se podílet na její rozvoji ? Pokud ano, stačí následovně učinit tyto kroky:

  1. Vyplňte kompletně online darovací formulář,
  2. Jméno, příjmení, ulice, č.p., město, obec, okres, stát, PSČ, den, měsíc a rok narození, svůj e-mail, mobil, bankovní spojení, zaměstnání,
  3. Nezapomeňte zaškrtnout, zda chcete darovat finanční prostředky měsíčně, ročně, či jednorázově,
  4. Pokud máte nějaký dotaz, napište jej do online formuláře dárce,

Podpořit Klubovní Hnutí z.s., (Zapsaný Spolek)  neziskový spolek pro rozvoj zájmových klubů dětí a mládeže v ČR, můžete jednorázovým darem  nebo  trvalým  bankovním  příkazem. Váš  příspěvek  nám pomůže  udělat více pro rozvoj dětských zájmových klubů v ČR.  Přispět můžete dle svých možností a způsobem, který Vám nejlépe  bude  vyhovovat. Nejvýhodnější platba je  trvalým bankovním příkazem;  ušetříte  tím sobě i nám čas a peníze.

Jsme samozřejmě vděční za jakýkoliv dar, a těší nás, že nám chcete pomoci. Jen díky Vám, příznivcům, fanouškům, můžeme naplnit naše poslání. Podpořit Klubovní Hnutí z.s., (Zapsaný Spolek)  neziskový spolek pro rozvoj zájmových klubů dětí a mládeže v ČR, můžete jednorázovým darem  nebo  trvalým  bankovním  příkazem. Váš  příspěvek  nám pomůže  udělat více pro rozvoj dětských zájmových klubů v ČR.  Přispět můžete dle svých možností a způsobem, který Vám nejlépe  bude  vyhovovat. Nejvýhodnější platba je  trvalým bankovním příkazem;  ušetříte  tím sobě i nám čas a peníze.

Jsme samozřejmě vděční za jakýkoliv dar, a těší nás, že nám chcete pomoci. Jen díky Vám, příznivcům, fanouškům, můžeme naplnit naše poslání. Darovat můžete jakoukoliv finanční částku.

Platby se zasílají na bankovní transparentní účet:

2700461202/2010 CZK v České Republice    Pohyb na účtu zde

2700461202/8330 EURO ve Slovenské Republice

IBAN účtu: CZ2020100000002700461202

BIC kód: FIOBCZPPXXX

Na transparentní bankovní účet se zasílají platby za tábory, členství, sponzorské dary, dotace, granty.

Stačí vyplnit online darovací formulář, který máme na našem webu a odeslat jej.

-khzs-

Zpět