Nové nabídky příměstských táborů KHZS v roce 2019 ve Žďáře nad Sázavou

30.10.2018 17:54

Nové nabídky příměstských táborů KHZS v roce 2019 ve Žďáře nad Sázavou

Je ti mezi 6 a 9 lety? Jdeš poprvé na týdenní příměstský tábor?                                            

Ničeho se nemusíš bát. Nachystali jsme pro tebe super týdenní příměstský tábor.

Můžeš se těšit na napínavou celotáborovou hru, výlety do okolní přírody, táborák, zábavný večerní program, diskotéky a mnoho dalšího!

Hry, hry, hry a zase hry. Pozornost dětí a zejména těch mladších zaujme každou chvilku něco jiného. Jsme si toho vědomi, a proto jsme přizpůsobili i program tábora pro nejmenší. Pestrost aktivit je opravdu široká. Na své si přijdou všechny děti. Velký důraz klademe na budování pozitivního vztahu k pohybové aktivitě, proto je mnoho her pohybových, nezapomínáme ale v žádném případě ani na činnosti výtvarné, kreativní či s hudbou.

Spát se bude v prostorách našich kluboven, které jsou dobře vybaveny. WC, koupelna, kuchyňka, Tv, přípojka k internetu. Deskové hry, loutkové divadlo, stavebnice, dobrodružné knihy. Papírové modely, plastikové modely, 3D PUZZLE.

Příměstské tábory se konají v těchto měsících v každém novém roce, v 10 turnusech.

 

ČERVENEC

První turnus:   Od: 1.7.  do:   5.7.

Druhý turnus: Od:  6.7. do: 10.7.

Třetí turnus:   Od:  11.7. do: 15.7.

Čtvrtý turnus: Od:  16.7. do: 20.7.

Pátý turnus:   Od:   21.7. do: 25.7.

 

SRPEN

První turnus:   Od: 1.8. do 5.8.

Druhý turnus: Od:  6.8. do 10.8.

Třetí turnus:   Od:  11.8. do: 15.8.

Čtvrtý turnus: Od:  16.8. do 20.8.

Pátý turnus:   Od:  21.8. do: 25.8.

 

Místní děti a mládež: Si vždy po skončení programu mohou vyzvednout v danou hodinu jejich rodiče, nebo je tam nechat s ostatníma dětma.

CENA NA JEDO DÍTĚ: 5 700 Kč/3 300 Kč (zkrácený) částka se platí na transparentní bankovní účet KHZS, který máme vedený u FIO banky ve Žďáře nad Sázavou. Bankovní transparentní účet: 2700461202/2010.

O kvalitní dozor a programovou náplň se postarají naši zkušení programový vedoucí a instruktoři. Přes den jsou průvodci táborovým světem, večer ukládají děti a čtou dobrodružný příběh z knihy, kterou si sami děti a mládež vyberou a na dobrou noc a v noci drží stýskací pohotovost.

Děti bydlí na budově se sociálním zařízením v níž máme své klubovny. Vedoucí, instruktoři, zdravotníci, kuchaři bydlí na stejném patře ve své klubovně.

Tábor je prostor pro první osamostatnění dětí od rodičů, postaráme se, aby se vše v pořádku zvládlo. Pevně věříme, že se děti domů vrátí s hromadou příjemných zážitků, dobře najedené, s novými kamarády, ale hlavně s vyšším sebevědomím a samostatnější.

Pokud je na Tebe týden dní dlouhá doba, pojeď s námi na zkrácený turnus. V polovině příměstského tábora můžeš odjet domů, nebo zůstat až do konce. Rozhodneš se sám, s rodiči to pak všechno domluvíme.

Už se na tebe všichni těšíme!

-khzs-

Zpět