Jak se stát naším členem nebo členkou?

27.11.2016 13:48

Členství v KHZS vzniká zaplacením členského příspěvku, který činí pouhých 200,- Kč na rok. Platí se předem na celý kalendářní rok, tzn. vždy v lednu či únoru. Chcete-li se stát naším členem/členkou, vyplňte prosím Formulář pro zájemce o členství, který naleznete v odkazu Přihláška do KHZS. Díky registraci (přihlášení člena do KHZS), vyplněním a odeslání online přihlášky do KHZS, a zaplacením členského příspěvku budeme moci za včas informovat e-mailem, poštou,  o všech akcí, které se chystají, zasílat s půlročním předstihem informační servis o chystaných akcí, srazech, táborech. Dále pak zasílat členům tiskový servis tj: Tam-Tam Zpravodaj KHZS který je určen pouze pro členy, ÚPLNĚK-nezávislý čtrnáctideník pro kluky a holky, propagační materiály, členské legitimace, odznaky, pamětní listy, zakládací listiny pro ZČ-KKH KHZS, pobočky KHZS, atd. V případě zájmu o členství v KHZS, vyplňte online formulář, který máme na webových stránkách a odešlete jej.

 

Jak zaplatit členský příspěvek KHZS ?

Členský příspěvek můžete zaplatit bankovním převodem na bankovní transparentní účet  2700461202/2010 který máme zřízený u FIO banky a.s., ve Žďáře nad Sázavou.

Roční členský příspěvek na jednu osobu je 250,-Kč.

Půl roční členský příspěvek na jednu osobu je 350,-Kč.

Měsíční členský příspěvek na jednu osobu je 500,-Kč.

Prosíme své stávající členy a členky, aby jako specifický symbol používali svá členská čísla, (nebo rodná čísla), jinak je pro nás velmi obtížné Vaši platbu identifikovat. Pokud své členské číslo neznáte, napište nám prosím na e-mail: klubovni.hnuti@seznam.cz rádi Vám je sdělíme. Děkujeme za pochopení !

Chystáte-li se teprve naším členem či členkou stát, obdržíte své členské číslo po vyplnění Formuláře pro zájemce o členství.

-khzs- 

 

Zpět