Jak přihlásíte své dítě na tábor

22.04.2017 12:55

Jak přihlásíte své dítě na tábor

Vyplňte formulář elektronické přihlášky.


Pokud vyplníte všechna požadovaná políčka a stisknete tlačítko "Odeslat", objeví se zpráva, že Vaši přihlášku evidujeme.

Přihlášku zkontrolujeme a neprodleně odešleme na Váš e-mail Potvrzení o přijetí Vašeho dítěte na náš tábor. Součástí tohoto potvrzení je přehled všech údajů, které jste napsali do formuláře přihlášky. Nic nemusíte posílat klasickou poštou.

S potvrzením přihlášky obdržíte rovněž údaje k platbě s přesnou částkou, variabilním symbolem a bankovním účtem. Platbu celé částky nebo zálohu 1.000 Kč pošlete prosím do 10 dní / 4 dny od potvrzení přihlášky v závislosti na datu přihlášky.

Pokud váš zaměstnavatel, odbory, státní orgán či obec poskytuje příspěvek na tábor, vystavíme k tomu naší fakturu a pošleme mu ji. Podklady k fakturaci nám prosím zašlete do 10 dnů od potvrzení přihlášky. Jednoduše vyplňte formulář "Požadavek na fakturaci", odkaz na něj najdete na našich webových stránkách. Nebo zajistěte, aby nám váš zaměstnavatel zaslal svou objednávku, pokud tento postup vyžaduje. V případě fakturace zaměstnavateli nemusíte posílat žádnou zálohu. 

Po celou zmíněnou dobu 10 dní od potvrzení přihlášky pro Vaše dítě rezervujeme místo. Pokud byste se dostali do obtíží s platbou nebo by váš zaměstnavatel nezvládl poskytnout včas podklady k fakturaci, informujte nás prosím a najdeme společně řešení.

K vybranému turnusu získáte podrobné informace (odjezd/příjezd, adresa tábora, kontakt na vedení turnusu, doporučené vybavení atd.). Stáhněte si příslušné Informace stránce DOKUMENTY. Každý turnus má své vlastní podmínky.

Spolu se staženými informacemi ke každému turnusu získáte také formulář Prohlášení rodičů (tzv. bezinfekčnost) a formulář Posudku o zdravotní způsobilosti dítěte - ten musí vyplnit ošetřující lékař Vašeho dítěte. Bez tohoto vyplněného dokumentu nemůžeme Vaše dítě na tábor přijmout. Jsou akceptovány pouze naše formuláře, které máme na webu, (nikoliv formuláře cizích spolků). Pokud použijete formulář cizího spolku, vaše dítě bude vyřazeno z tábora.

-khzs-

Zpět