Druhy vražd

17.11.2017 09:00

Druhy vražd:

Podříznutí

Nejjednodušší způsob. Vrah přejede kartáčkem na zuby po ohryzku své oběti. Z bezpečnostních důvodů používejte stranu bez štětin - hrubé štětiny by na jemném krčku mohly zanechat stopy. Výhodou je nenápadnost kartáčku; nevýhodou, že se ke své oběti vrah musí dostat doslova nadosah ruky. Podříznutí musí provést hráč osobně - nemůže požádat přátele o pomoc. Šálou, rolákem či vysokým límcem se před kartáčkem nelze chránit - nabroušená dentální pomůcka pronikne přes všechny tkaniny.

Zastřelení

Provádí se pomocí vodní pistole. Když oběť zasáhne proud vody (kamkoli), je mrtvá. Velmi oblíbená metoda s jedinou nevýhodou: pistole je neskladná a těžko se skrývá (pistole musí mít nejméně 20cm - menší zbraně jsou zakázané!). Zastřelení musí provést hráč osobně.

Otrávení

Jídlo či pití je otrávené, pokud do něj někdo přidal sůl, pepř, ocet či jiné ochucovadlo v takové koncentraci, že potravina je nechutná či nepoživatelná. Pokud si hráč kousne, lízne, usrkne atd. takovéto potraviny, je okamžitě mrtev (vyplivnutí jedu není obrana). Otrávit jídlo či pití nemusí hráč osobně - může požádat kohokoli o pomoc, aby potravinu otrávil za něj. Takovémuto nájemnému traviči musí ale mafián osobně poskytnout jed - nestačí se domluvit na dálku. Je také zřejmé, že nelze "omylem" otrávit špatnou oběť - jed zabírá jen na toho, pro koho byl připraven.

-khzs-

Zpět