Co je to příměstský tábor

30.10.2018 17:53

Co je to příměstský tábor

Příměstské tábory jsou tábory, které probíhají od rána do odpoledne a poté si rodiče odvedou své ratolesti domů.

Naše tábory jsou typické tím, že začínáme s programem již od 8.00 a končíme v 17.00 - abychom vyšli vstříc zaměstnaným rodičům. Strava je zajištěna od nás 3x denně (svačina, oběd, svačina). Každý rok pořádáme příměstské tábory na jiné téma, kterému odpovídá i náplň tábora. Na své si přijdou sportovně založené děti, vědátoři i umělecky zručné děti. Všechny výrobky si děti mohou odnést domů spolu s diplomem a odměnami.

Příměstské tábory pořádáme hlavně proto, abychom pomohli zpříjemnit dětem léto v době, když jsou rodiče v práci a rodičům pomohli s "hlídáním" dětí. Také je příměstský tábor ochutnávka pro děti, které s námi ještě nejezdí na pobytový tábor,  kde jsme mimo domov 12 dní a kam bychom Vás také rádi pozvali.

 

Program příměstského tábora

Během dne je pro účastníky zajištěn program (v závislosti na typu tábora). Nabídka (obzvláště ve velkých městech) je poměrně široká – připraveny jsou tábory se zaměřením na turistiku a výlety, na malování a tvoření, tancování, různé sporty a podobně.

Program začíná v cca 8 hodin a končí v cca  19:00 hodin.

Proč vybrat příměstský tábor


  • Výhodou příměstského tábora je to, že je jednodenní. Je proto vhodný i pro ty děti, které mají potíže s odloučením od rodičů, se zvykáním si na cizí prostředí a podobně. Ale samozřejmě nejen pro ně. Pro někoho je fajn i to, že si často můžete vybrat jen konkrétní dny, nikoliv celý týden.
  • O děti je během prázdnin postaráno - zajištěn je nejen program, ale i dozor.
  • Během tábora si děti mohou vyzkoušet něco nového a zjistit tak, zda je tato činnost baví či nikoliv.
  • Dítě pozná nové kamarády.
  • Tyto tábory zpravidla příliš nezatěžují rodinný rozpočet.

Pro koho jsou příměstské tábory

Příměstský tábor jsou zpravidla určeny pro děti od šesti do patnácti let.

-khzs-

Zpět