CO DĚLAT NA KLUBOVNÍCH SCHŮZKÁCH – Program schůzek

14.04.2017 21:14

Než se sejde celý váš zájmový klub, (ZČ-KKH KHZS) bylo by dobré s předstihem připravit program schůzek na celý měsíc. Jak by schůzka klubu měla vypadat ? Spousta klubů si bude dělat program schůzek dle svých potřeb, ale není na škodu, když se podíváte na VZOR PROGRAMU KLUBOVNÍ SCHŮZKY.

VZOR PROGRAMU KLUBOVNÍ SCHŮZKY 1. Zahájení. Hry. (Připraví členové klubu). 3. Klubovní záležitosti. Kontrola klubovních zápisníků. O docházce-kdo bude mít v tomto měsíci 100% ? 

O výzbroji na schůzky a výpravy (nadiktuj seznam všem do zápisníku). 4. Mapa-nakreslíme si třetí desítku značek (podle klíče na kraji turistické mapy). 5. Bodovací závod: Každý samostatně nakreslí ty značky, které zná. 1 bod se dává za správnou značku, další 1 bod za její slovní výklad. 6. Seznam akcí. Kdo zná zpaměti telefonní číslo záchranné služby ? Kde je nejbližší telefonní automat, nejbližší soukromý telefon ? Jak přivolat sanitku ?  7. Výběh z klubovny. Jsou-li někde nablízku kaštany, budeme hledat, zda tam nezbyly nějaké plody. Jak vypadá kůra kaštanu ? Kolik lístků má kaštanový list ? Jak se správně koňský kaštan jmenuje (jírovec maďal) ? 8. Jak se lisují a na čtvrtky upevňují listy. Vedoucí předloží na ukázku svou sbírku. Kdo které listy pozná ?  9. Zpěv. 10. Zakončení. 

-khzs-

Zpět