AOGG

29.10.2017 10:15

AOGG=Adventure Olympic Game Geocaching je outdoorová, tématová, geocachingová hra plná dobrodružství, napětí, poučení, která je určena pro všechny kluky, holky, rodiny, kteří hrají GEOCACHING.

Jak se do AOGG=Adventure Olympic Game Geocaching přihlásit ?

Stačí počkat až na našem webu bude hra zahájena a přihlásit se do ní přes online formulář a začít hrát !

Jak hrát AOGG=Adventure Olympic Game Geocaching ?

Je to jednoduché. Stačí na našem webu sledovat a plnit různé soutěžní úkoly, plnit důkazy, hádanky, šifry, navštěvovat různá místa v ČR (bez navštívení daných míst v ČR hru  nikdy nedohraješ) ! Účastnit se GEOKAČERSKÝCH srazů.

S kým hrát AOGG=Adventure Olympic Game Geocaching ?

AOGG=Adventure Olympic Game Geocaching můžeš hrát sám, s rodinou, s kamarády ze své třídy nebo i se svým ZČ-KKH KHZS. (Pokud jej máš založený). Pokud jej nemáš založený, můžeš si ho založit.

AOGG=Adventure Olympic Game Geocaching se nehraje jen u PC

Vemte na vědomí, že AOGG=Adventure Olympic Game Geocaching se nehraje jen u PC ale i venku v terénu, a to  po celé ČR ! Než se vydáte ven na AOGG=Adventure Olympic Game Geocaching a začneš plnit jednotlivé úkoly, důkazy, hádanky, šifry, měl bys vědět, co si sebou vzít.

Co sebou na AOGG=Adventure Olympic Game Geocaching ?

Vhodný batoh, dostatek financí, mobilní telefon, solární nabíječku, (může být i obyčejná), jídlo na cestu, tužku, mapu ČR a mapu regionu, klubovní kroj (pokud jej máte), zápisník, KPZ, osobní lékárničku, pokrývku hlavy, brýle, troj cípý šátek,

Dle potřeby: horolezecké a potápěčské vybavení,

Lžičku, vidličku, nůž, ešus, kotlík, trojnožku, benzínový vařič, polní láhev na vodu, zápalky, zapalovač, spacák, karimatku, stan, baterku, chemická světla, (svíticí tyčky), věci na vaření, hygienické potřeby, repelent, nepromokavé oblečení, oblečení do přírody, oblečení na spaní, vhodnou obuv do  přírody,

 

-khzs-

Zpět